ТОВ „ДІ ЕН ТІ БІЗНЕС ГРУП”

Ми є українським виробником «Магія солодкого сну»™.

Історія наша почалася в 2005 році. На українському ринку, аж до 2014 року, ми були успішним імпортером постільних речей відомих білоруських і російських виробників домашнього текстилю європейського рівня якості, торгових марок «Файбертек»( Білорусь), «KARIGUZ» (м.Москва, Росія), «Мягкий сон»(м.Н.Новгород, Росія).

Ми накопичили достатньо досвіду в цій галузі і прийняли рішення! Ми вирішили робити своє, УКРАЇНСЬКЕ, зібравши команду партнерів-однодумців. Ми ризикнули і створили свою Торгову Марку «Магія солодкого сну» (яка була зареєстрована 25.04.2016). Створення продукції «Магія солодкого сну» ™ почалося з мрії: подарувати українським покупцям постільне (ковдри, подушки, постільну білизну) українського виробництва європейської якості за доступними цінами. І зараз ми працюємо, ми рухаємося вперед, ми думаємо, ми створюємо, і можемо вам запропонувати на даний момент продукцію різних цінових категорій з різними наповнювачами:

сучасні гіпоалергенні поліефірні волокна (поліефірне силіконізоване волокно, поліефірні кульки, синтетичне мікроволокно «Лебединий пух»);

→натуральне вовняне волокно;
→натуральне бавовняне волокно;
→натуральне бамбукове волокно;

ортопедична подушка з ефектом пам’яті і наповнювачем «латекс» — NEW позиція, яку ми Вам готові запропонувати;

→наше ноу-хау, наша NEW. Колекция DUO Seasonal (DUO Spring, DUO Autumn). Складові  з’єднані по периметру кнопками, легко приєднуються і    від’єднуються.

ПОДУШКА DUO 2 в 1, має 2 складові подушки для бажаючих корегувати висоту: одна подушка – НИЖЧЕ, дві подушки – ВИЩЕ. З гіпоалергенним синтетичним наповнювачем «Лебединий пух».

КОВДРА DUO 2 в 1, має 2 складові: ТЕПЛО — ЩЕ ТЕПЛІШЕ. З синтетичним наповнювачем, поліефірне силіконізоване волокно, який є сучасним синтетичним матеріалом, добре відновлює форму, підходить для людей з підвищеною чутливістю – гіпоалергенний.

Одна з останніх наших розробок — лінія постільної БІЛИЗНИ відповідно до нових трендів на ринку, стильний новий формат, гра фарб, вишукані кольори, якісна тканина. Нова подача даної продукції на українському ринку, Ви можете купити кожну одиницю постільної білизни окремо, окремо наволочки, окремо простирадла, підковдри теж окремо, необхідного розміру, забарвлення, яке сподобалося і зміксувати свій комплект відповідно до свого смаку.

Також в розробці дуже цікавий напрямок відповідно до новіх трендів  — наші ПЛЕДИ в техниці крупного плетіння. І ми можемо це запропонувати.

Працюємо. Думаємо. Шукаємо і знаходимо.


Для оптовых покупателей предоставляем наш прайс-листПрайс-лист ТМ Магія солодкого сну Осінь 2021-Зима 2022